5 lipca 2025 r. w Wysokiej miała miejsce dystrybucja żywności dla mieszkańców Gminy Łańcut zakwalifikowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej do Programu Fundusze Europejskie Na Pomoc Żywnościową 2021-2027 Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Podprogram 2023.
Wsparcie otrzymało 506 osób.
Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łańcut serdecznie dziękuje za współpracę: Polski Czerwony Krzyż Przeworsk oraz pełnym energii i zaangażowania Klub HDK PCK przy OSP „Braciszki" w Handzlówce.
Wsparcie żywnościowe to nie tylko produkty, ale też znak nadziei i dobra, które wspólnie przekazujemy dalej.


